Transport na terenie całego kraju i zagranicą!
Jesteśmy firmą, która koncentruje się nie tylko na jednym obszarze związanym z pomocą drogową, ale również stara się wspierać tych, którzy poszukują niezawodnego i szybkiego transportu samochodów osobowych, jak również ciężarowych i maszyn budowlanych oraz rolniczych. Świadczymy usługi transportowe na terenie naszego kraju oraz poza jej granicami, aby wesprzeć tych, którzy chcą sprowadzić nowo zakupiony pojazd do Polski lub są w trakcie rozwoju swojej firmy i zaopatrzyli się właśnie w nowy sprzęt budowlany. W naszej wieloletniej pracy kierujemy się ideą, że wzajemna pomoc to fundament dobrych relacji i pozytywnej opinii, a na takiej nam najbardziej zależy.

Profesjonalny sprzęt do zadań specjalnych

Transport pojazdów o dużej masie wymaga dysponowania dobrych i specjalistycznym sprzętem, który jest wizytówką naszej firmy. Nowoczesne holowniki z zabudową hydrauliczną oraz lawetami to niezastąpione narzędzie naszej pracy. Możemy również zapewnić o pełnym bezpieczeństwie podczas transportu, co jest możliwe dzięki wykształconym kierowcom, jakich zatrudniamy w naszej firmie.

Oferta dla firm i klientów indywidualnych

Zajmujemy się transportem pojazdów i maszyn, obsługując klientów indywidualnych oraz duże firmy i przedsiębiorstwa. Świadczymy usługi z zakresu transportu:

  • pojazdów i samochodów osobowych oraz ciężarowych
  • maszyn budowlanych i rolniczych
  • wózków widłowych
  • nietypowych ładunków, jak tokarki, prasy, kontenery czy agregaty.

Nasze holowniki są systematycznie serwisowane, a ich sprawność sukcesywnie kontrolowana. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia związane z transportem na długie i wymagające trasy.