Zakup maszyn budowlanych czy rolniczych to duży wydatek, a jego transport związany jest niekiedy z dodatkowymi kosztami związanymi z zakupem specjalistycznego pojazdu w postaci holownika, który byłby do tego przeznaczony. Z nami możesz zaoszczędzić, a pieniądze przeznaczyć na inny cel, niż laweta.

Transport maszyn

Nasza oferta skierowana jest w dużej mierze do firm, które poszukują sprawdzonej i zaufanej firmy do przewozu swoich maszyn. Transport maszyn odbywa się przy zachowaniu należytej ostrożności i bezpieczeństwa transportowanego sprzętu.

Transport maszyn budowlanych wsparciem dla firmy

Doskonale wiemy, że rozwój i zarządzanie zarówno małą, jak również dużą firmą nie jest rzeczą prostą. Niekiedy wymaga bardzo dużego zaangażowania i poświęcenia dużej ilości czasu, aby osiągnąć postawione sobie cele. Jesteśmy wsparciem dla tych, którzy budowlańców, którzy chcą świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie i jednocześnie chcą nawiązać współpracę z firmą transportową, która będzie w stanie spełnić ich wszystkie oczekiwania, również finansowe.

Transport koparek, czyli podstawowego sprzętu budowlanego

Nasi fachowcy zajmą się transportem koparek, które są podstawową i obowiązkową maszyną w każdej firmie świadczącej usługi budowlanej. Często transport koparek stanowi problem, ponieważ nie posiadają one zbyt dużej mobilności, a jednak ich wykorzystanie w pracach budowlanych jest konieczne. Dzięki w pełni wyposażonym holownikom jesteśmy w stanie zadbać o Twoje maszyny budowlane.

Transport maszyn rolniczych

Oprócz maszyn budowlanych oferujemy transport maszyn rolniczych z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Transport ciągników

Jedną z najpopularniejszych maszyn, która stosowana jest w rolnictwie, jest ciągnik, dzięki któremu praca rolnika jest dużo łatwiejsza i efektywniejsza. Świadczymy usługi z zakresu transportu ciągników oraz jesteśmy otwarci na nawiązanie długotrwałej współpracy.