Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku transportowym oraz oferującym pomoc drogową przekłada się na zaufanie naszych klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług, nawiązując z nami stałą współpracę. Poniższe opinie są potwierdzeniem naszych umiejętności i niezawodności. Staramy się być najlepsi w tym, co robimy, nieustannie się rozwijając i doskonaląc.

Zachęcamy do dodania się do księgi gości

Data dodania:środa, 20 grudzień 2017r. 22:51:06; Miasto: Kraków
Sumie mnie gryzie dość sporo oszukałem... Myślę że przez alkohol
Data dodania:czwartek, 17 marzec 2016r. 09:36:06; Miasto: Kraków
Serwis był szybki i sprawny. Po kontakcie z wieloma firmami ta dostarczyła najlepsze rozwiązanie problemu w przystępnej cenie. Szczerze polecam.
Marcin Adamus
Data dodania:czwartek, 17 marzec 2016r. 09:35:31; Miasto: Olkusz
Pomoc przyjechała błyskawicznie, Euro Hol to pełen profesjonalizm! Wszystko szybko, sprawnie i przede wszystkim tanio! Polecam wszystkim, bo naprawdę warto, pozdrawiam.
Marcin
Data dodania:czwartek, 17 marzec 2016r. 09:35:07; Miasto: Kraków
Bardzo szybko sprawnie , problem załatwiony bardzo szybko .. Dobra organizacja mili ludzie .Dobry kontakt.. Polecam firmę i pozdrawiam
Tomasz S
Data dodania:czwartek, 17 marzec 2016r. 09:34:47; Miasto: Kraków
Wracając zza granicy auto po prostu stanęło w szczerym polu, powodem był brak paliwa. Do stacji CPN było daleko więc nie pozostało mi nic innego jak wezwać pomoc drogową. Jestem bardzo zadowolony z usługi i mogę szczerze polecić firmę innym.
Maciej
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe