Stawiamy na profesjonalny i niezawodny sprzęt. Zobacz nasze holowniki!

Od kilkunastu lat tworzymy solidną i stabilną firmę, która opiera się w dużej mierze o jakość urządzeń, jakie wykorzystujemy do swoich codziennych obowiązków. Nasze holowniki wyróżniają się skutecznością w działaniu i możliwością ich wszechstronnego wykorzystania. Posiadamy 4 holowniki, z których każdy doskonale spełnia swoje zadanie i umożliwia nam świadczenie usług z zakresu pomocy drogowej na najwyższym poziomie. Dobrze wyposażony holownik to podstawowe wyposażenie firmy transportowej.

Nasze holowniki obsługują pojazdy osobowe, ciężarowe i maszyny budowlane

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu naszych holowników jesteśmy w stanie dotrzeć do klienta indywidualnego, który potrzebuje wsparcia z zakresu holowania samochodów osobowych. Oprócz tego zajmujemy się transportem pojazdów ciężarowych, autobusów, tirów oraz maszyn budowlanych i rolniczych.

Posiadamy wszechstronny hydrauliczny dźwig samochodowy – HDS

Jesteśmy w posiadaniu innowacyjnego HDSu, który pozwala nam na transport ciężarowy i przewóz pojazdów o dużej masie. Hydrauliczny dźwig samochodowy umożliwia nam transportowanie takich nietypowych ładunków, jak kontenery, tokarki, agregaty prądotwórcze itp.

Cinquecento serwisowe – naprawa, serwis i wymiana kół

Nasza firma dysponuje również samochodem Cinquecento, które przeznaczone jest do dojazdu do klienta w celu wymiany kół, naprawy usterki czy dowozu paliwa. Służy nam również do zabezpieczenia miejsc zdarzenia oraz wspomagania rozruchu. Sprawdzone auto do zadań specjalnych.