Jedną z naszym zalet jest to, że nasze usługi świadczymy 24 godziny na dobę! Tym samym jesteśmy pomóc naszym klientom zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują, bez względu na porę dnia i godzinę. Przyjeżdżając na miejsce wskazane przez klienta, zawsze dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym sprzętem, który pozwala nam na naprawę drobnych usterek na miejscu, bez konieczności transportu auta do warsztatu.
Nie zawsze jednak jest możliwa naprawa pojazdu na drodze. W naszej firmie zatrudniamy profesjonalnych i wykształconych mechaników o potwierdzonych umiejętnościach i kompetencjach. Są oni w stanie ocenić, czy dana usterka wymaga naprawy na miejscu czy w warsztacie. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z warsztatami, które również świadczą swoje usługi całą dobę. Specjalizują się one w naprawie najtrudniejszych awarii, dokładając wszelkich starań, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany z ich usług.
Autoserwis 24 to odpowiedź na potrzeby klientów i możliwość świadczenia przez nas kompleksowych usług. Dla nas najważniejszy jest doskonały efekt końcowy, który możemy osiągnąć dzięki swoim umiejętnością i współpracy z najlepszymi mechanikami i warsztatami samochodowymi.